Zaplecze techniczne

ScaniaLubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A. działając od 20 lat na rynku gospodarowania odpadami, for sale posiada wysoce wyspecjalizowane zaplecze techniczne, click aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom Klienta.

Świadcząc usługi transportowe, dysponuje samochodami o ładowności do 24 ton (marki Scania, Man, Volvo, Star) oraz specjalistycznym sprzętem załadowczym i pojemnikami kontenerowymi o różnym przeznaczeniu i ładowności, w zależności od rodzaju przekazywanych odpadów.

Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A. posiada profesjonalny sprzęt do świadczenia usług czyszczenia instalacji przemysłowych oraz separatorów.

Baza przeładunkowo-magazynowa wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt (ładowarka teleskopowa, wózki widłowe, paletowe, itd.). oraz odpowiednią ilość kontenerów i pojemników, aby zapewnić optymalny proces logistyczny grupowania odpadów.

 Ilość i różnorodność stosowanych w procesie transportu pojemników i kontenerów ulega zwiększeniu, stosownie do potrzeb i wymagań Klienta.

Każdy ładunek jest zabezpieczany przed kontaktem z czynnikami zewnętrznymi. Kierowcy jak i pracownicy techniczni ukończyli odpowiednie kursy i posiadają niezbędną wiedzę w zakresie ADR wykorzystywaną w czasie załadunku i przewozu odpadów i materiałów niebezpiecznych.

Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A. gwarantuje prawną zgodność przeprowadzanych procedur z obowiązującymi przepisami, co potwierdza dotychczasowa działalność i przeprowadzone kontrole.

@2010-2011 Lubelska Agencja Ochrony Środowiska SA ul. Kuźnicza 15, 21-045 Świdnik
Mapa strony Kanały RSS